На цьому занятті ми не вчитимемо Вас, як надавати першу домедичну допомогу.
Ми дамо Вам можливість спробувати свої сили в симуляційних сценаріях, дуже близьких до того, що може зустрітись в реальному житті.
Практика займає 99% заняття. Використовується спеціалізоване манекенне та демонстраційне обладнання, симуляційні поранення і кров. Рекомендується приходити у вільному одязі, що дозволяє вільно рухатись. Наприкінці заняття – дебрифінг, розбір сценаріїв та оцінка Ваших дій.

Програма тренінга

Ми не розголошуємо програму тренінга заздалегідь!

Адже в реальному житті у Вас не буде можливості підготуватися до екстреної ситуації.

На тренінгу Ви працюватимете в командах по 3-4 людини. Ви матимете пройти територію навчального центру від входу до найвіддаленішого кутка. І кожного разу, входячи до нового приміщення, Ви стикатиметесь віч-на-віч з ситуацією, що вимагатиме невідкладного втручання.

Всі необідні засоби захисту для надання першої допомоги у Вас будуть, а далі – справа за Вами…

На кожному етапі тренінга за Вашими діями спостерігатиме інструктор, і наприкінці Ви дізнаєтесь та зможете проаналізувати свої помилки.
Окрім того, під час кава-брейків у Вас буде можливість поспілкуватися з інструкторами в неформальній атмосфері та поставити їм будь-які бажані запитання. Для участі в тренінгу потрібні зручні одяг та взуття.
На відео – як відбувався наш минулий тренінг в Навчальному Центрі SAR.