Наші тренінги

Перша допомога дітям у разі травми

Що робити, якщо малюк впав? Як надати першу допомогу при забитті, вивиху, переломі? Як зупинити кровотечу? Як правильно надати першу допомогу при опіках? Що робити, якщо дитина випила Доместос?

Перша допомога дітям за невідкладних станів

Коли необхідно викликати швидку? У малюка почалися судоми – як бути? Відповідаємо на всі питання і навчаємо правильно надавати першу допомогу до приїзду швидкої!

Розширені реанімаційні заходи в педіатрії

Якщо на прийомі в дитини раптово трапиться зупинка дихання або судоми, або анафілактична реакція? Ви впевнені, що зможете надати екстрену медичну допомогу, і цим врятувати дитині життя?

Перша допомога за невідкладних станів

Боїтеся, що з Вашими близькими може трапитись нещастя? Як розпізнати інфаркт та інсульт? Відповіді на всі ці питання Ви отримаєте на тренінгу!

Розширені реанімаційні заходи

Якщо Вашому пацієнтові стало погано? Як негайно надати допомогу? Про це ми поговоримо на тренінгу «Розширені реанімаційні заходи». Лише для медичних працівників!

Закон. Зброя. Самооборона

Щоб уникнути проблем, власнику зброї необхідно навчитись говорити з правоохоронцями “однією мовою” і володіти юридичним мінімумом.

Перша допомога у разі травми

Людина випала з вікна – що робити? Як правильно зупинити кровотечу у разі колотих, різаних і вогнепальних поранень? Як надати допомогу у разі перелому чи вивиху? Як транспортувати пораненого?

Перша допомога в умовах віддаленої місцевості

Що робити, якщо Ваш товариш зірвався зі скелі? Як транспортувати пораненого перетятою місцевістю?

Відповіді на ці питання є на нашому тренінгу!

Середовище виживання

На цьому занятті ми не будемо вчити надавати першу допомогу. Ми дамо Вам можливість спробувати свої сили в симуляційних сценаріях, дуже близьких до того, що може трапитися в реальному житті.

Перша допомога при ДТП

На занятті велика кількість часу приділена практичній частині. Під час тренінгу використовується спеціалізоване манекенне та демонстраційне обладнання, «поранення», також симуляційна кров.

Active shooter

Що робити, якщо поряд почалась стрілянина? Як не дати собі померти, якщо Вас вже поранено? Навчимо, як вижити в такій ситуації на тренінгу “Active shooter”! Відповіді на ці питання Ви отримаєте на нашому занятті!

Перша допомога в умовах бойових дій

Мета тренінга: навчитись безпечно і ефективно діяти в зоні бойового зіткнення; використовуючи сучасні засоби, надавати домедичну допомогу постраждалим.

Пожежна безпека

Всі учасники відпрацьовують навички використання вогнегасників різних видів і систем на різних джерелах займання, а наприкінці відбудеться симуляція пожежі в житловому приміщенні, в межах якої учасники зіткнуться з умовами, максимально наближеними до реальних.

Перша допомога в спорті

На тренінгу «Перша допомога в спорті» Ви навчитеся виконувати серцево-легеневу реанімацію, надавати першу допомогу у разі потоплення та типових травм спортсменів, накладати спортивні пов’язки.

Перша допомога на воді

Тренінг відбувається на території басейну. Всім учасникам необхідно мати з собою змінний одяг. В межах тренінгу всі учасники працюють з «постраждалими» на воді.

Курс «Юний парамедик»

Чи ставили Ви собі запитання, чи зможе Ваша дитина викликати швидку, якщо це необхідно? Що малюк робитиме, якщо він отримав травму, але Вас немає поряд?

Чи зможе він надати першу допомогу собі або Вам, якщо знадобиться?

Домедична допомога під час пологів

Найбезпечніше місце народження дитини – пологовий стаціонар. Але якщо пологи почались раптово і швидко прогресують в невідповідному для цього місці? Тоді безпека матері і дитини залежить від тих людей, котрі знаходяться поруч.